• Speryy navipilot 4000 autopilot

NAVIPILOT 4000

NAVIPILOT 4000 Marine Otopilot, bir gemiyi güvenli ve verimli bir şekilde yönlendirmek için gelişmiş gemi dümen kontrol ağı teknolojisini kullanır. Yenilikçi NAVIPILOT 4000, geminin yük özelliklerine ve hava koşullarına otomatik olarak uyum sağlamak için kendini ayarlayabilir.

NAVIGAT 4000 Deniz Otopilotunun Başlıca Faydaları:

  1.   Tamamen kendi kendini ayarlayan, uyarlanabilir yön kontrolü
  2.   Hava koşullarına uyacak şekilde manüel direksiyon stratejisi seçimi
  3.   Hız ve yarıçap kontrol modları
  4.   Tüm büyük sınıflandırma topluluklarının gereksinimlerini karşılar
  5.   Kapalı folyo klavyenin mantıksal düzenlemesiyle kullanım kolaylığı

 

Verimli Yakıt Tüketimi

Son derece güvenilir NAVIPILOT 4000, denizcilik endüstrisindeki diğer tüm otopilotlar için benzersiz olan, doğru yönlendirme ve verimli yakıt tüketimi için sürekli otomatik ayar adaptasyonu sağlar.

Her bir dümen hareketi yakıt tüketimini ve maliyeti artırır. Bu amaçla NAVIPILOT 4000, mevcut hava ve deniz koşullarına otomatik olarak adapte olabilir.


Parça Kontrolü

İzleme Kontrolü ("Tracksteering" olarak da anılır) bir ECDIS ile Otopilotu birleştirir. Navigatör, bir veya daha fazla yol içeren ECDIS'e bir yolculuk planı programlayabilir. NAVIPILOT 4000 deniz otopilotu ile İzleme Kontrolü, bir Northrop Grumman Sperry Marine VisionMaster FT ECDIS'e bağlandığında tip onaylıdır (kategori B / C).

Otopilot sistemi, siparişlerini Northrop Grumman Sperry Marine ECDIS'ten alır ve direksiyon komutlarını direksiyon sistemine iletir. Emirler, istenen yön, dönüş yarıçapı veya dönüş oranının manuel değişiklikleri olabilir veya seçilen bir güzergah boyunca izleme kontrolünden kaynaklanan siparişler olabilir. Northrop Grumman Sperry Marine Bridge ECDIS ve Conning Bilgi Ekranı ile birlikte Entegre Köprü Otopilotu, otomatik iz kontrolü için eksiksiz bir sistem oluşturur.


Kontrol Alanı Ağı (CAN)

Northrop Grumman Sperry Marine, bir Kontrol Alanı Ağı (CAN) kullanarak ilk yönlendirme sistemini geliştirdi. CAN, Otopilot Kontrol ve Ekran Ünitesi dahil olmak üzere çeşitli sayıda direksiyon kontrol cihazını bir ağa bağlar. Bununla kurulum çok daha basit ve hızlı hale getirilir. Ayrıca sistemin daha sonra genişletilmesi çok basittir.


Kaçınma Manevraları için Geçersiz Kılma

Geçersiz kılma, kaçınma manevrasının gerekli olması veya otopilotta bir arıza meydana gelmesi durumunda direksiyonun kontrolünü derhal ele geçirmenin bir yoludur. Etkinleştirildiğinde, kontrol, Takip Etmeyen Geçersiz Kılma Kontrolörüne aktarılır ve tekne, Operatör tarafından Geçersiz Kılma modu sonlandırılana kadar manuel kontrolde (takip dışı) yönlendirilir.


Gemel Marine Türkiye'nin çeşitli limanlarına gelen farklı gemilerden sorumlu yabancı şirketlerle çalışma konusunda kapsamlı profesyonel deneyime sahibiz.

Tüm radyo-elektronik, elektro-teknik ekipmanların kurulumunun yanı sıra onarım ve bakım süreci de gerekli eğitim ve sertifikasyonu almış profesyonel uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

VDR-S VDR-GYRO-RADAR-ECHO SOUNDER -VHF -SSB -AIS -EPIRB -INMARSAT -AUTOPILOT ve NAV-COM & NACOS & MARETRON otomasyon sistemleri gibi tüm denizcilik elektronik cihazlarının satış, onarım ve yıllık sertifikasyonunu yapıyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Speryy navipilot 4000 autopilot

  • 0,00TL

  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Benzer Ürünler

PAVO B CLASS AİS CİHAZI

PAVO B CLASS AİS CİHAZI

PAVO B CLASS AİS CİHAZI..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Pavo p450 Ais Cihazı

Pavo p450 Ais Cihazı

Pavo p450 Ais Cihazı..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

PAVO P450 Class-B Ais

PAVO P450 Class-B Ais

PAVO P450 AIS-CLASS BPAVO P450 AIS CİHAZI OTOMATİK TANIMLAMA SİSTEMİSATIŞ, MONTAJ VE TEKNİK SER..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Furuno FA 150 ais

Furuno FA 150 ais

FA150, kendi gemi ile diğer gemiler veya kıyı istasyonları arasında navigasyon ve gemi verilerini de..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Speryy navipilot 4000 autopilot, Speryy, navipilot, 4000, autopilot