• Standart Horizon CP300 7 "WAAS GPS Harita Çizici

7 ”WAAS GPS GRAFİK PLOTTER BALIK BULUCU KOMBO

 • 7 ”  Renkli WVGA  (800x480) güneş ışığında izlenebilir ekran
 • Dahili 50 kanal WAAS GPS
 • İsteğe bağlı 50 kanal WAAS GPS anteni için bağlantı  
 • Radar / Balık Bulucu / AIS özellikli
 • Resim İçinde Resim ekranlı video girişi
 • 3000 İşaret / 50 Yol
 • 10000 iz noktası ile 20 parça
 • Bağımsız yakınlaştırma seviyelerine sahip çift grafik penceresi
 • Esas haritadaki uydu görüntüleri
 • Olimpik bir rotaya gidin
 • Rota kontrolü
 • Özel MARK, ROUTE ve FIND tuşları
 • C-MAP NT + ve C-MAP MAX uyumlu
 • Döner montaj braketi ve gömme montaj donanımı ile birlikte verilir
 • 3 NMEA girişi / 4 çıkışı
 • 3 Yıllık Su Geçirmez Garanti 
600W dahili çift frekanslı balık bulucu
Dahili çift frekanslı (50 ve 200kHz) Balık Bulucunun gelişmiş filtrelemesi, istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırır ve gelişmiş ayırma ve algılama için dönüş yankılarını keskinleştirir.

Transducer ID ™, CPF300i'nin performans özelliklerini belirlemek için dönüştürücüyü (ayrı satılır) sorgulamasını sağlar. Frekans, ışın şekli ve diğer benzersiz dönüştürücü özellikleri Dahili balık bulucuya gönderilir. Bu veriler, balık bulucunun, genel sistem performansını optimize eden dönüştürücü ile eşleşecek şekilde ince ayar yapmasını sağlar. Koşullar ne olursa olsun, balık bulucu yerine balık avınızı ince ayarlayabileceksiniz.

Not: Transducer ID ™, AIRMAR Technology Corporation, Milford'un tescilli ticari markasıdır.
Dahili GPS anteni / Harici Seçenek
CPF300i, arka kasaya entegre edilmiş 50 Kanallı GPS ve antene sahiptir ve bu onu ön panel montaj kurulumları için mükemmel hale getirir.

Gömme montaj için CPF300i, 30 fit yönlendirme kablosuyla birlikte verilen isteğe bağlı GPS anteni için özel bağlantılara sahiptir.
Yüksek Tanımlı güneş ışığında görülebilen renkli ekran
CPF300i 7 inç, yüksek çözünürlüklü 800 x 480 çözünürlüklü TFT Ekrana sahiptir.

Hiçbir şey renkli bir ekranın detayını ve etkisini yenemez. En son transflektif ekran teknolojisine sahip olan sonuç, en zorlu uygulamalarda - doğrudan güneş ışığında, taviz verilmeyen parlak, canlı renk şeması ayrıntıları sunan bir ekrandır.
Opsiyonel Radar ve AIS
Radar:
CPF300i, Sitex radar modelleriyle uyumludur; MDS-1 (2KW Dome), MDS-8 (2KW Dome), MDS-9 (4K Dome), MDS-10-4 (Açık dizi), MDS-10-5 (Açık dizi).

Güvenli navigasyonu artırmak için CPF300i'ye opsiyonel bir Flux Gate Pusulası bağlayın ve opsiyonel olarak sunulan ödüllü C-Map Max haritasıyla harita sayfasının üstüne radar kaplamasını gösterin.

Otomatik Tanımlama Sistemi:
Harita sayfasında konumlarını iletmek için gerekli Ticari gemilerden hedefleri göstermek için bir seçenek AIS) alıcısını CPF300i'ye bağlamak. SOG, COG, En Yakın Yaklaşma Noktası ve En Yakın Yaklaşma Noktasına Kalan Süre gibi hedef bilgileri görüntülemek için imleci bir hedefin üzerine getirin.
Tek Video Girişi
Tek bir video girişi, renkli bir video kameraya (NTSC veya PAL), herhangi bir DVD'ye, Gece Görüş kamera sistemine ve hatta bir uydu alıcısından gelen videoya bağlantı sağlar. Video, tüm ekranda veya resim penceresinde hareketli bir resimde görüntülenebilir.
Programlanabilir Yazılım tuşları
LCD altındaki tuşlar, Video, Navigasyon, Otoyol, Göksel, Harita ve Yol Noktası listesinin hızlı seçimine izin vermek için fabrikada önceden ayarlanmıştır. Ancak bu tuş, Harita \ Pusula, Harita \ Otoyol, GPS Durumu, NMEA veri ekranının hızlı seçimine ve isteğe bağlı kara kutu balık bulucu veya Radar bağlantılı doğrudan bu sayfalara erişim sağlamak için özelleştirilebilir.
Özel Gezinme Tuşları
GPS Chart Plotter'ı kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! CPF300i, Harita Sayfasında tek bir yol noktası oluşturmaya veya bir rota oluşturmaya izin veren özel MARK ve ROUTE tuşlarına sahiptir. İşaretlerden birine veya bir Rotaya gitmek istiyorsanız, GOTO tuşu bunu doğrudan harita üzerinde veya tuşa basıldığında açılır menü aracılığıyla yapmanızı sağlar.
Döner dirsek ve Gömme Montaj Kiti
Optimum görüntüleme için CPF300i'nin 360 derece (sola veya sağa) döndürülmesine olanak tanıyan döner montaj braketi ile birlikte verilir.

Ek olarak, gömme montaj donanımı dahildir, isteğe bağlı gömme montaj kiti gerekmez!
VHF Dijital Seçmeli Çağrı ve Pozisyon Yoklama

CPF300i GPS Harita Çizici, DSC sorgulama özelliğine sahip STANDART HORIZON VHF Sabit montajlı telsizlere bağlanma özelliğine sahiptir. Bu, CPF300i ve VHF arasına 3 kabloyu bağlayarak yapılır.

Ürünleri birbirine bağlamak, güvenli ve tamamen özel olarak sorgulamanıza ve CPF300i ekranında başka bir kap konumunu görüntülemenize olanak tanır. Bunu bir adım daha ileri götürmek için CPF300i, oyuklu gemilerin konumunu ve ayrıca bir DSC Tehlike çağrısı gönderen bir geminin konumunu kaydeden bir DSC Çağrı dizinine sahiptir.

STANDART HORIZON, yenilikçi özellikler ve işlevsellikle sektöre öncülük ederek bu işleve öncülük etti.Gemel Marine Türkiye'nin çeşitli limanlarına gelen farklı gemilerden sorumlu yabancı şirketlerle çalışma konusunda kapsamlı profesyonel deneyime sahibiz.

Tüm radyo-elektronik, elektro-teknik ekipmanların kurulumunun yanı sıra onarım ve bakım süreci de gerekli eğitim ve sertifikasyonu almış profesyonel uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

VDR-S VDR-GYRO-RADAR-ECHO SOUNDER -VHF -SSB -AIS -EPIRB -INMARSAT -AUTOPILOT ve NAV-COM & NACOS & MARETRON otomasyon sistemleri gibi tüm denizcilik elektronik cihazlarının satış, onarım ve yıllık sertifikasyonunu yapıyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Standart Horizon CP300 7 "WAAS GPS Harita Çizici

 • 0,00TL

 • Vergiler Hariç: 0,00TL

Benzer Ürünler

PAVO B CLASS AİS CİHAZI

PAVO B CLASS AİS CİHAZI

PAVO B CLASS AİS CİHAZI..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Pavo p450 Ais Cihazı

Pavo p450 Ais Cihazı

Pavo p450 Ais Cihazı..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

PAVO P450 Class-B Ais

PAVO P450 Class-B Ais

PAVO P450 AIS-CLASS BPAVO P450 AIS CİHAZI OTOMATİK TANIMLAMA SİSTEMİSATIŞ, MONTAJ VE TEKNİK SER..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Standart, Horizon, CP300 7 "WAAS GPS, Harita, Çizici, Standart Horizon CP300 7 "WAAS GPS Harita Çizici