• Standart Horizon CP180 5 "WAAS GPS Harita Çizici

5 "WAAS GPS CHART PLOTTER BALIK BULUCU KOMBO

 • 5 ”Renkli QVGA  (320x240) güneş ışığında izlenebilir ekran
 • Dahili 50 kanal WAAS GPS
 • İsteğe bağlı 50 kanal WAAS GPS anteni için bağlantı
 • Radar ve AIS özellikli
 • 3000 İşaret / 50 Yol
 • 10000 iz noktası ile 20 parça
 • Bağımsız yakınlaştırma seviyelerine sahip çift grafik penceresi
 • Esas haritadaki uydu görüntüleri
 • Olimpik bir rotaya gidin
 • Rota kontrolü
 • Özel MARK, ROUTE ve FIND Tuşları
 • Döner montaj braketi ve gömme montaj donanımı ile birlikte verilir
 • 1 NMEA girişi / 2 çıkış
 • 3 Yıl Su Geçirmez Garanti

Dahili GPS anteni / Harici Seçenek

CPF180i, arka kasaya entegre edilmiş 50 Kanallı GPS ve antene sahiptir ve bu onu ön panel montaj kurulumları için mükemmel hale getirir.

Gömme montaj için CPF180i, 30 fit yönlendirme kablosuyla birlikte verilen isteğe bağlı GPS anteni için özel bağlantılara sahiptir.

Radar ve AIS seçenekleri

Radar:
CPF180i Sitex radar modelleriyle uyumludur; MDS-1 (2KW Dome), MDS-8 (2KW Dome), MDS-9 (4K Dome), MDS-10-4 (Açık dizi), MDS-10-5 (Açık dizi).

Otomatik Tanımlama Sistemi:
Harita sayfasında konumlarını iletmek için gerekli olan Ticari gemilerden hedefleri göstermek için bir seçenek AIS) alıcısını CPF180i'ye bağlamak. SOG, COG, En Yakın Yaklaşma Noktası ve En Yakın Yaklaşma Noktasına Kalan Süre gibi hedef bilgileri görüntülemek için imleci bir hedefin üzerine getirin.

Doğrudan Güneş Işığında görülebilen renkli ekran

Hiçbir şey renkli ekranın detayını ve etkisini yenemez. En son transflektif ekran teknolojisine sahip olan sonuç, en zorlu uygulamalarda - doğrudan güneş ışığında, ödünsüz parlak, canlı renk tablosu ayrıntıları sunan bir ekrandır.

Özel Gezinme Tuşları

GPS Chart Plotter'ı kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! CPF180i, Harita Sayfasında tek bir yol noktası oluşturmaya veya bir rota oluşturmaya izin veren özel MARK ve ROUTE tuşlarına sahiptir. İşaretlerden birine veya bir Rotaya gitmek istiyorsanız, GOTO tuşu bunu doğrudan harita üzerinde veya tuşa basıldığında açılır menü aracılığıyla yapmanızı sağlar.

VHF Dijital Seçmeli Çağrı ve Pozisyon Yoklama

CPF180i GPS Harita Çizici, DSC sorgulama özelliğine sahip STANDART HORIZON VHF Sabit montajlı telsizlere bağlanma özelliğine sahiptir. Bu, CPF180i ve VHF arasına 3 kabloyu bağlayarak yapılır.

Ürünleri birbirine bağlamak, güvenli ve tamamen özel olarak sorgulamanıza ve başka bir kap konumunu CPF180i ekranında görüntülemenize olanak tanır. Bunu bir adım daha ileri götürmek için CPF180i, oyuklu gemilerin pozisyonunu ve ayrıca bir DSC Tehlike çağrısı gönderen bir geminin pozisyonunu kaydeden bir DSC Çağrı dizinine sahiptir.

STANDART HORIZON, yenilikçi özellikler ve işlevsellikle sektöre öncülük ederek bu işleve öncülük etti.

Döner dirsek ve Gömme Montaj Kiti

Optimum görüntüleme için CPF180i'nin 360 derece (sola veya sağa) döndürülmesine izin veren bir döner montaj braketi ile birlikte verilir.

Ek olarak, gömme montaj donanımı dahildir, isteğe bağlı gömme montaj kiti gerekmez!Gemel Marine Türkiye'nin çeşitli limanlarına gelen farklı gemilerden sorumlu yabancı şirketlerle çalışma konusunda kapsamlı profesyonel deneyime sahibiz.

Tüm radyo-elektronik, elektro-teknik ekipmanların kurulumunun yanı sıra onarım ve bakım süreci de gerekli eğitim ve sertifikasyonu almış profesyonel uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

VDR-S VDR-GYRO-RADAR-ECHO SOUNDER -VHF -SSB -AIS -EPIRB -INMARSAT -AUTOPILOT ve NAV-COM & NACOS & MARETRON otomasyon sistemleri gibi tüm denizcilik elektronik cihazlarının satış, onarım ve yıllık sertifikasyonunu yapıyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Standart Horizon CP180 5 "WAAS GPS Harita Çizici

 • 0,00TL

 • Vergiler Hariç: 0,00TL

Benzer Ürünler

PAVO B CLASS AİS CİHAZI

PAVO B CLASS AİS CİHAZI

PAVO B CLASS AİS CİHAZI..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Pavo p450 Ais Cihazı

Pavo p450 Ais Cihazı

Pavo p450 Ais Cihazı..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

PAVO P450 Class-B Ais

PAVO P450 Class-B Ais

PAVO P450 AIS-CLASS BPAVO P450 AIS CİHAZI OTOMATİK TANIMLAMA SİSTEMİSATIŞ, MONTAJ VE TEKNİK SER..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Standart, Horizon, CP180 5 "WAAS GPS, Harita, Çizici, Standart Horizon CP180 5 "WAAS GPS Harita Çizici